Забава

Тјунинг S3M

Откривме дека силно изменетата Дачија Логан ќе биде на дербито во Шведска оваа година на WTCC шампионатот, и ние сега ви овозможуваме  некои снимки од тоа што се тестира на патеката.
Понеделник, 9 Септември 2013, by

Lamborghini Aventador Gets Crazy Brilliant Emerald PUR Wheels

Само кога си мислел дека е безбедно да се претпостави еден ваков модел, а сте виделе сè што постои до сега и да се знае во светот на сопствените тркала, за еден ваков проект кој излегува.
Кога некој зборува за Lamborghini Gallardo веднаш добива своја идеја за негова надградба, а нашиот ум не носи на популарната страна САД твин-турбо колекции. Меѓутоа, денес ние сакаме да ви покажеме еден Gallardo кој доби ... човечкото тело во интервал.
Вторник, 20 Август 2013, by

Mercedes E63 AMG S-Model Tuned by Wheelsandmore

Се чини до сега дека Мерцедес има веќе инвестирано една милијарда евра во едноставно дотерување на последниот модел на Е-Class се додека не се сфати сериозно овој модел. Промените направени од  AMG на  E63 скоро да прикажуваат и нов модел.
Купувањето на Aventador секогаш му боде очи на присутните околу вас. Уште повеќе ако на вашиот Aventador му додадете златни ПУР 2WO РС алуминиумски фелни со што го зголемувате вашето внимание на постоење.