Забава

Тјунинг S3M

Ако вие момци не сте слушнале за boba Моторспорт сепак, ова навистина треба да го проверите своето најново дело. Овој Германски тјунер е насочен кон Mitsubishi Colt, кој е навистина стар хечбек модел, од единицата 1991-1995 од погледот на неа. 
Понеделник, 27 Јануари 2014, by

Vorsteiner Lamborghini Renazzo 2014

Vorsteiner Renazzo дизајн е изведен во дел од Gallardo со Супер Трофеј како за тркачки автомобил кој се натпреварува во Lamborghini Blancpain Супер Трофео турнирот, и ќе донесе стилски знаци на Gallardo спортскиот автомобил за на улица.
Сабота, 4 Јануари 2014, by

ML 63 AMG on Vossen CV3 Wheels Is a Looker

На Porsche Cayenne може да му се понуди повеќе спортски-како ракување карактеристики, додека БМВ Х5 и X6 нудат супериорни турбо мотори, но тука има нешто во врска со Мерцедес ML кои не можат да бидат исти. Овој автомобил има класа, а во ML 63 AMG форма, и тешки детали за да го пратат сите негови ривали.
Сабота, 21 Декември 2013, by

ABT Sportsline Audi RS7 2014

ABT Sportsline воведе ново подесување во програмата за стилски и моќен Ауди RS7.
Среда, 4 Декември 2013, by

Hamann Mystere Range Rover 2014

HAMANN ги има ажурирано своите Mystere резервна програма за Range Rover, овој пат автомобилот доаѓа без розова хром на надворешниот финиш.