Тјунинг S3M

Сабота, 8 Февруари 2014

Brabus 850 SL is The Fastest Roadster on The Planet

Пред неколку месеци добивме известување за злотиот изглед на Мерцедес-Бенц SL 65 AMG , кој имал outsides и преправена утроба tickled со nutters од Брабус Германија.
На средниот седан сегмент, каде е автомобилската еквивалентност на стоп светла: сите ги купува тие модели и тие сега се застарени по само една година. Неодамна, некои јапонските брендови почнаа да нудат обратни камери како стандард, па ако имате модел 2012 , тоа е веќе време нешто да се промени!
Македонскиот репрезентативен голман, Борко Ристовски, од денеска веќе не е член на германскиот бундеслигаш Гумерзбах. Информацијата за заминувањето ја потврди и клубот кој најави дека следна дестинација на македонскиот интернационалец е Ал Ахли.
Четврток, 6 Февруари 2014

911 Turbo by Porsche Exclusive

Ексклузивното Порше е поделба помеѓу давање на клиентот од она што тој го сака, без разлика дали тоа е ентериер боја на неговата омилена кошула или надворешен изглед, кој игра со светлината. Најновиот проект се чини дека доаѓа од некој кој сака работите да ги направи малку во големо ретро и малку бледо.
Четврток, 6 Февруари 2014

560 HP Volkswagen Beetle Revealed for 2014 Rallycross

Андрети за Автозона изјави, Фолксваген во Америка имаат партнери за да се формира тим Фолксваген Андрети Rallycross, кој ќе работи на два автомобили оваа година во серијата со Танер Foust и Скот Спид зад воланот.
Четврток, 6 Февруари 2014

New Renault Clio RS 200 EDC Gets Milltek Sport Exhaust

Ако вестите на новата верзија на доаѓањето во Женева ги доби сите што се заинтересирани за 200 ЕДЦ Клио РС, а имаме и нешто друго што мислиме дека е и тоа како интересен. 
Среда, 5 Февруари 2014

Here's a Mitsubishi Colt With Almost 1000 HP [Video]

Ако вие момци не сте слушнале за boba Моторспорт сепак, ова навистина треба да го проверите своето најново дело. Овој Германски тјунер е насочен кон Mitsubishi Colt, кој е навистина стар хечбек модел, од единицата 1991-1995 од погледот на неа. 
Вторник, 4 Февруари 2014

COCO

Некои луѓе не сфаќаат дека јас доаѓам од сведското моделирање.10, 000 професионални фотографии и 16 години подоцна ... Јас сум се уште сум во игра .. 
Кристијано Роналдо даде опширно интервју за француските медиуми каде отворено проговори за трката за „Златната топка“, за соработката со Зидан, за неговиот договор со Реал и можноста еден ден да заигра во француското првенство.
Вторник, 4 Февруари 2014

Леле, какви ги има!!

Ова не смеете да го пропуштите. Тешко си на Д. Вучиќ со кого си има работа!!