Тјунинг S3M

Среда, 5 Март 2014

"Мојот ангел чувар."

Eве што пиша на фб Пике за својот голем пријател:
Вторник, 4 Март 2014

Lexus RC F GT3 Concept 2014

Lexus ќе гo изнесеме 2014 РК F GT3 Концептот на  Женева Мотор Шоу 2014 денес. Врз основа на Lexus РК F перформанси на купето , 2014 Lexus РК F GT3 концепт беше развиен за да ја задоволи групата GT3 на меѓународни тркачки стандарди.
Вторник, 4 Март 2014

Peugeot 108 2015

2015 со сите новини за Пежо компактниот градски автомобил, кој е замена за Пежо 107. 
Понеделник, 3 Март 2014

Ultimate ONE!!

Почитувани,
Луис Хамилтон на последниот ден од пред сезонските тест сесии го забележа најбрзото време за Мерцедес АМГ, и со тоа го потврди добриот впечаток за тимовите кои ја користат Мерцедес ПЕ.
Недела, 2 Март 2014

ABT Audi RS6-R Brings 730 HP to Geneva

За овогодинешното издание на Женева Мотор Шоу, ABT ја заземи веќе својата страст кон Audi RS6 со  дури и повисоки стандарди, но Германскиот тјунер својата гаража се обидоа да ни понудат нешто посебно од  RS6 - R-от. За да се по​​стави тоа наскоро, ние зборуваме новите 730 КС и 920 Nm (678 lb-ft).
Овој викенд повторнo ви презентираме уште една прекрасна девојка од Русија. После Галинка Миргаева и Вера Еремејчук, сега на ред е Светлана Билјалова. Таа е исто така модел доста популарен на Инстаграм со повеќе од половина милион следачи.
Порше секогаш додава некои прилично неверојатни возила, особено од дизајновата гледна точка , но не можеме да кажеме дека ние не сме во нешто ново.
Здраво деца. 
Денес ние ќе учиме за можната разлика на Р моделите, но за Vdub фановиве тоа значи многу повеќе , тоа значи крајната верзија на продадени автомобили од страна на нивниот омилен бренд.
Сабота, 1 Март 2014

BMW 645i Matte Red Chrome Full Body Wrap

БМВ 645i е секојa идеја за модерна класика. Стил , моќ и значка се комбинираат за да се направи овој многу пожелeн мотор на помалку од половина од парите и ќе платиш за современата 6 серија. Некои велат дека дизајнот е закачена на новата ера и не е доволно кул, но сепак се вртат глави насекаде каде и да оди , особено ако правото на резервните добрини се на место.