Тјунинг S3M

СО ЕВРОПСКИОТ ШАМПИОН“ - ЛАЗАРОВ: “ЕНЕРГИЈАТА НА НАВИВАЧИТЕ ЗА ПОБЕДА НАД ХАМБУРГ"
Среда, 19 Март 2014

Новиот рекорд на Меси!

Меси во облеката која ја носел легендарниот Паулињо Алкантара кога станал најдобар стрелец во дресот на Барселона!!

Понеделник, 17 Март 2014

Судбината на Фатмаѓул

Што се може да се доживее, ако Адреналинот ти е 100% активен!!

Недела, 16 Март 2014

The Audi TT 4-Door Coupe Makes Sense

Може нешто од Мерцедес да сe научи, а тоа е дека сите купе купувачи всушност не сакаат да се откажат од удобноста на нивните патници. 
Погледнете ја и оваа секси галерија од девојки кои немаат потреба од градник. 
Недела, 16 Март 2014

Видео: Новиот BMW X4

Германскиот автомобилски гигант BMW го претстави новиот X4 кросовер на автосаемот во Женева. Овој модел е всушност помала верзија на моделот X6. Внатрешноста е дизајнирана по изгледот на X3 од кој е подолг за 14 mm и 36 mm понизок.
Хммм… тоа е како да прашувате кој сладолед девојките најмногу го сакаат. Сто луѓе, сто вкусови…
Недела, 16 Март 2014

Audi R8 добива турбо мотор

Од Audi е најавено дека втората генерација од моделот R8 ќе добие помал турбо мотор. Неодамна почнаа да кружат гласините дека новиот R8 ќе ги користи истите атмосферски V8 и V10 мотори кои ќе бидат подесени за зголемување на моќта, шефот на Audi за технички развој, Улрих Хакенберг, потврди дека променетите агрегати ќе се најдат во моделот на следната генерација.
Сабине, портпаролката на Михаел Шумахер ја искажа новата официјална изјава за статусот на седумкратниот светски шампион, и уште еднаш ги повика сите на трпение.