Забава

Среда, 18 Декември 2013, by

MOTOR SHOW "FREESTYLE" Известување:

Почитувани, 
Ве известуваме дека најавениот настан Motor Show, закажан за новогодишните празници, Е ОДЛОЖЕН поради следните фактори:
Петок, 6 Декември 2013, by

Waoow!! Motor Show

 Благодариме што не подржувате!!

Четврток, 5 Декември 2013, by

Motor Show "Freestyle" 31.12.13

На македонските чудовишта им е потребна патека од 400 метри!!
Петок, 18 Октомври 2013, by

BMW 4-Series Convertible 2014

БМВ го откри следното проширување на БМВ 4 -серијата , со BMW 4- Серија Кабриолет , со нови стандарди во однос на динамиката , елеганција и вонредно задоволство при возењето. BMW 4- Серија Кабриолет се издвојува од својот БМВ 3 -Серија роднина преку голем број на разликувањето на технички карактеристики.
Со голема чест и задоволство Ве известуваме дека SEAT е дел од овогодинешниот Интернационален фестивал на филмската камера „Браќа Манаки”.