Среда, 22 Јануари 2014 by

Информација, БОЛИ ГЛАВА!!

Почитувани,
Ве информираме дека во текот на месец Мај 2014 год ќе се одржи меѓународен DRAG RACE, во центарот на Скопје!!
Сега следува неверојатна припрема за следниот настан, и затоа однапред ги замолуваме сите заинтересирани посетители (гледачи) да го почитуваат редот за да се одржи безпрекорно овој долго очекуван настан.
Пријавувањето започува од почетокот на месец Февруари на меил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.