Забава

Хелен Фланаган е британска старлета која за себе вели дека ги има најубавите гради на светот.
Вања Хаџивиќ е вработена како советничка во Владата во Србија. Таа е дел од вработените во Министерствот за надворешни работи, а во моментов се подготвува за служба во странство.
Дамите со изразени облини под половината, имаат пониско ниво на холестерол и поуспешно ги произведуваат хормоните кои го контролираат нивото на шеќер.
Добројевиќ е позната по тоа што сака да споделува слики на кои е разголена, но овој пат се надмина себеси Станија Добројевиќ уште еднаш ги израдува фановите објавувајќи фотографија на која позира како вистинска домаќинка! 
Фотомоделот Емили Ратајковски од страна на списанието Esquier е прогласена за жена на годината, а од тронот успеа да ја симне Џенифер Лоренс.