Забава

Сабота, 4 Јануари 2014, by

Nissan Sport Sedan Concept 2014

Нисан објави слика на Спортски седан концепт кој ќе го има своето деби во светот во 2014 година во Северна Америка на Меѓународниот Авто Шоу.
Порше Carrera GT во кој актерот од " Брз и бесен " ​​ѕвездата Пол Вокер и поранешниот тркачки возач Роџер Родас починаа во ноември 2013 година, со брзина од повеќе од 100 милји на час ( 161 км / ч ).
Четврток, 19 Декември 2013, by

Mini John Cooper Works Concept 2013

MINI ги објави првите детали за John Cooper Works концептот кој ќе биде откриен во јануари 2014 во Северна Америка на Меѓународниот Auto Show во Детроит.
Четврток, 19 Декември 2013, by

2015 Mitsubishi Eclipse R/SD Concept

Било на кој начин гледате на тоа , Мицубиши е на надолна спирала во изминатите години (сетете се на овој коментар ?)
Вторник, 17 Декември 2013, by

2014 Miss Tuning Calendar [Video] [Photo]

Oваа приказна е онаа што ја чекав цела година. И да, девојката се гледа дека е навистина толку совршена.

 

 

Тунирај во 3D