Забава

Некои луѓе знаат, како Тојота Супра има-е мотор кој веќе одамна престана да работи. Но огромната Супра -љуби- и сè наоѓа во една нова заедница која ќе го потврди ова со еден блиндиран спортски автомобил што лесно ќе ги превземе сите модерни супер дадени новитети со правото на нова мелодија.
Понеделник, 13 Јануари 2014, by

Volkswagen Beetle Dune Concept 2014

Фолксваген го откри и стави да се ажурира верзијата на концептот Буба Дина кој се откри уште во 2000 година, кои ќе го имаат своето јавно деби во 2014год на Северно Американскиот Меѓународен Auto Show следната недела. Концептот Дина може да ја погоди линијата за производство и може да се види во уште 2015 година.
Понеделник, 13 Јануари 2014, by

Kia GT4 Stinger Concept Photos Leaked

Секој пат момци, секој пат - секој пат кога има нов автомобил да излегува, автомобил кои намерно протекуваат со неколку фотографии, само така тие можат да добијат дополнителна покриеност. Без разлика, каде ќе имаме вкус на она што Киа е за готвење, но само затоа што тоа е кул.
Четврток, 9 Јануари 2014, by

Peugeot 308 SW 2014

Peugeot го откри новиот Peugeot 308 SW, комби варијанта на новата 308 хечбек, кои ќе го имаат своето јавно деби на 2014 Женева Мотор Шоу во март.
Четврток, 9 Јануари 2014, by

Mercedes-Benz GLA 45 AMG 2014

Во 2014 Мерцедес GLA 45 AMG е најмоќната серија со продукцијата на четири-цилиндричен мотор (1991кубика) во светот, кој обезбедува 360hp на моќ и 450 Nm вртежен момент.

 

 

Тунирај во 3D