Забава

Недела, 16 Февруари 2014, by

Mercedes-Bens GLA250 2015

2015 Мерцедес GLA е првиот Мерцедес-Бенц SUV од новата генерација со погон на сите тркала 4MATIC систем, со целосно променлива дистрибуција на вртежи. За сите нови 2015 GLA, кој беше претставен за првпат во 2013 на LA Auto Show во ноември минатата година. 
Сабота, 15 Февруари 2014, by

Martini Returning to Formula 1

Мартини, е еден од најпознатите иконски имиња во трките, и се враќа во Формула оваа година. Според Автозона, цитирајќи извори запознаени со материјата , италијанскиот бренд ќе стане насловниот спонзор на тимот на Вилијамс Ф1 .
Сабота, 15 Февруари 2014, by

VW Polo R WRC Tuned to 309 HP by BR-Performance

Земаме кратка мисла од размислувањето за Ауди S1 пред да ни се покаже што може да имаат, ако се купи  2-литарски Поло од вашиот локален Фолксваген дилер. 
Четврток, 13 Февруари 2014, by

2015 Mercedes-Benz S-Class Coupe

Презентација за 2015 на S-Class Coupe , дизајнерите на Mercedes "не можеа да се пречкаат со малото според нив Рено Лагуна Купе кој има сличност во задниот дел. Па ние нема да инсистираме за тоа понатаму. 
На средниот седан сегмент, каде е автомобилската еквивалентност на стоп светла: сите ги купува тие модели и тие сега се застарени по само една година. Неодамна, некои јапонските брендови почнаа да нудат обратни камери како стандард, па ако имате модел 2012 , тоа е веќе време нешто да се промени!

 

 

Тунирај во 3D