Porsche Cayenne GTS од непосредната близина на сликата припаѓа на напаѓачот Robert Lewandowski кој неодамна бил вандализиран, и е оставен на бриз блокови. 
Сабота, 15 Февруари 2014

2014 Formula 1 Rules and Regulations Explained

За малку повеќе од еден месец до 2014 сезона на Формула 1 шампионатот започнува, се уште има многу луѓе, кои се уште нема да се спремни за новите правила и регулативи кои ФИА ги наметна на Ф1 тимовите и возачите. 
Сабота, 15 Февруари 2014

Martini Returning to Formula 1

Мартини, е еден од најпознатите иконски имиња во трките, и се враќа во Формула оваа година. Според Автозона, цитирајќи извори запознаени со материјата , италијанскиот бренд ќе стане насловниот спонзор на тимот на Вилијамс Ф1 .
Сабота, 15 Февруари 2014

Vossen in Japan

The Mother of All Custom Wheel Gatherings
Сабота, 15 Февруари 2014

VW Polo R WRC Tuned to 309 HP by BR-Performance

Земаме кратка мисла од размислувањето за Ауди S1 пред да ни се покаже што може да имаат, ако се купи  2-литарски Поло од вашиот локален Фолксваген дилер. 
Пионерско-младинската школа на Вардар, „Кирил Симоновски – Џина“ пред стартот на пролетниот дел од сезоната во младинските натпреварувања закажан за 1.март ја заокружи сопствената кадровска екипираност со ангажманот и на Љупчо Марковски – Калц како тренер на кадетите на местото на Александар Васоски.
Четврток, 13 Февруари 2014

2015 Mercedes-Benz S-Class Coupe

Презентација за 2015 на S-Class Coupe , дизајнерите на Mercedes "не можеа да се пречкаат со малото според нив Рено Лагуна Купе кој има сличност во задниот дел. Па ние нема да инсистираме за тоа понатаму. 
Вторник, 11 Февруари 2014

Дибиров: Ги сакам „комитите“!

„Не, не сум лут на ’Комити’, благодарение на нив остваривме важна победа. Тие се значаен дел од нашата екипа, претставуваат наш осми играч и нивната поддршка ни е потребна. 

Понеделник, 10 Февруари 2014

ФОТО: Позирала гола

Само со лента на интимните делови
Жирито на украинското издание на емисијата „Јас имам талент“ беше воодушевен со танцот на Анастазија Соколова, танчарка од таа земја.

Тунирај во 3D