Продажба на автомобили
Сабота, 9 Ноември 2013 by

Test Drive - Seat Leon SC

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Направивме Тест возење на Новиот модел од Seat Leon SC, но се плашам да ви го презентирам,

 за да случајно не се случи некој дебакл!!

Прочитајте 386 times Последен пат изменето на Понеделник, 11 Ноември 2013 11:28
Повеќе во оваа категорија: Се ПРОДАВА Seat Leon 1M 330ks »

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

Drivers' world championship

 • Last updated: 30 Мар 2014 22:22 UTC
      Driver   points
  1 Nico Rosberg     043
  2 Lewis Hamilton     025
  3 Fernando Alonso     024
  4 Jenson Button     023
  5 DK Kevin Magnussen     020
  6 Nico Hulkenberg     018
  7 Sebastian Vettel     015
  8 Valtteri Bottas     014
  9 Kimi Räikkönen   006
  10 BRA  Felipe Massa       006
   

   

   

Тунирај во 3D