Забава
Сабота, 29 Март 2014 by

Bat (Rémi GAILLARD)

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ТОТАЛНО ЛУД!!

Прочитајте 298 K2_TIMES
Повеќе во оваа категорија: « Уживајте, убав ден!!

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

Drivers' world championship

 • Last updated: 30 Мар 2014 22:22 UTC
      Driver   points
  1 Nico Rosberg     043
  2 Lewis Hamilton     025
  3 Fernando Alonso     024
  4 Jenson Button     023
  5 DK Kevin Magnussen     020
  6 Nico Hulkenberg     018
  7 Sebastian Vettel     015
  8 Valtteri Bottas     014
  9 Kimi Räikkönen   006
  10 BRA  Felipe Massa       006
   

   

   

Тунирај во 3D