а на крај ќе ве остави без текст
Понеделник, 10 Февруари 2014

DRAG RACE

Пискотници се слушаат од чаршија до Беко, под Водно ред се реди ко за леб и млеко!! 

Понеделник, 10 Февруари 2014

Привезок ТУРБИНА!!

Пакетот вклучува: 1 турбо синџир за клуч како што е прикажано на сликите. 
Ракометарите на Вардар го положија најтешкиот испит. Во натпревар да се биде или не, во директна пресметка за пласман меѓу 16 најдобри, го совладаа белорускиот шампион Динамо Минск со 30:22 (14:11), и што е уште поважно, на две кола до крајот на групната фаза, обезбедија место во осминафиналето во Лигата на шампионите.
Oткако Сидорф го изваде од игра
Сабота, 8 Февруари 2014

Северина на операција

Популарната пејачка Северина некое време ќе се повлече од сцената поради повреда на ногата за која ќе мора да се оперира. Со овој проблем таа се справува подолго време, но поради големиот број на обврски се досега не одвоила време да го реши.
Сабота, 8 Февруари 2014

Subaru WRX vs Police

Помагање на полициски автомобил заглавен во снегот.

Ви се допаѓа стилот на Лила? Е па, повелете, преземете го!
Бројни иновации и комфор, висока безбедност и економичност карактеристика на новата генерација автомобили на ŠKODA
Сабота, 8 Февруари 2014

Electric Lambo Crew Tokyo Midnight Run

Искористувањето на шарени диоди ни презентира Morohoshi-сан и неговиот "Електричен Lambo екипаж, кој беа добро опфатени во 'Underground гласовите: Херојот: љубовта не ме мрази мене" видеото ни е испратено оваа година.