Продажба на автомобили
Сабота, 9 Ноември 2013 by

Test Drive - Seat Leon SC

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Направивме Тест возење на Новиот модел од Seat Leon SC, но се плашам да ви го презентирам,

 за да случајно не се случи некој дебакл!!

Прочитајте 385 times Последен пат изменето на Понеделник, 11 Ноември 2013 11:28
Повеќе во оваа категорија: Се ПРОДАВА Seat Leon 1M 330ks »

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен