Продажба на автомобили
Сабота, 9 Ноември 2013 by

Test Drive - Seat Leon SC

Оценете ја оваа вест
(0 гласови)

Направивме Тест возење на Новиот модел од Seat Leon SC, но се плашам да ви го презентирам,

 за да случајно не се случи некој дебакл!!

Прочитајте 390 times Последен пат изменето на Понеделник, 11 Ноември 2013 11:28
Повеќе во оваа категорија: Се ПРОДАВА Seat Leon 1M 330ks »

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

world championship

 • Last updated: 30 Мар 2014 22:25 UTC
    team points
  1 Mercedes 068
  2 McLaren-Mercedes 043
  3 Ferrari 030
  4 Williams-Mercedes 020
  5 Force India-Mercedes 019
  6 Red Bull Racing-Renault 015
  7 STR-Renault 007
  8 Sauber-Ferrari 000
  9 Lotus-Renault 000
  10 Caterham 000