Забава
Сабота, 29 Март 2014 by

Bat (Rémi GAILLARD)

Оценете ја оваа вест
(1 Гласај)

ТОТАЛНО ЛУД!!

Прочитајте 302 K2_TIMES
Повеќе во оваа категорија: « Уживајте, убав ден!!

Оставете коментар

Внесете ги (*) задолжителните информации кои се обележани. HTML код не е дозволен

world championship

 • Last updated: 30 Мар 2014 22:25 UTC
    team points
  1 Mercedes 068
  2 McLaren-Mercedes 043
  3 Ferrari 030
  4 Williams-Mercedes 020
  5 Force India-Mercedes 019
  6 Red Bull Racing-Renault 015
  7 STR-Renault 007
  8 Sauber-Ferrari 000
  9 Lotus-Renault 000
  10 Caterham 000