Menu

Трки

745-hp-vw-golf-r-sleeper-goes-drag-racing-with-submarine-silent-strike-113927-7

Голф со 745кс…

Започнува со “7”, и се е доволно…
3220 0
fb_img_1475429671022

Летечкиот Македонец победи…

Македонскиот автомобилист Игор Стефановски Иџе забележа победа…
500 0
FB_IMG_1464634565350

Seat madafaka

Шведски колеги во соработка со PWR Рејсинг…
250 0
IGOR SLOVAČKA ODUSTAJENJE

ИЏЕ ПОБЕДИ НА…

Голем подвиг за најдобриот македонски автомобилист Игор…
527 0
download (1)

Валентино Роси, Прв…

Како во младите години, Валентино Роси се…
1004 0
IGOR SLOVAČKA ODUSTAJENJE

Иџе Стефановски во…

Иџе на седмото место во првата трка…
666 0
563852

Ова е совршен…

Постојат тркачки училишта со причина. На хартија,…
1209 0
558396

Може ли Civic…

Top Gear утврди дали новиот Type R…
516 0
orig_119a1ee5ad083490931a6023209f4dfa

Честитки за Игор…

Како што веќе најавивме пред 20 дена,…
3065 0
rrk

До одговорните во…

Доста беше крадење за партиски и самостојни…
1672 0
AlbanianBulgarianEnglishGreekMacedonianSerbianTurkish

Like us on Facebook

Видео На Денот